Filtry

Filtry stanowią często ostatnią barierę chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego też do ich produkcji wykorzystywane są tylko niezwykle wytrzymałe materiały o wysokiej jakości. Kleje i masy zalewowe KLEIBERIT do filtrów wyznaczyły standardy w tym zakresie i w decydujący sposób wpłynęły na rozwój technologii filtrów. Nasz przewodnik po filtrach podaje kompleksowe informacje o zastosowaniach i właściwościach

Filtry olejowe i hydrauliczne

Do produkcji wkładów filtracyjnych, filtrów wymiennych i wsuwów filtra KLEIBERIT ma w ofercie szeroką paletę produktów. Produkty te stanowią specjalne formulacje dedykowane dla konkretnych zastosowań, wykonane na bazie poliuretanu i epoksydu. Nasz przewodnik po filtrach zawiera kompleksowe informacje o typach filtrów, możliwości ich zastosowań, denkach filtrów i piance formowanej do filtrów.

Paleta produktów KLEIBERIT do filtrów olejowych i hydraulicznych obejmuje kleje i masy zalewowe do łączenia blaszanego denka z papierem plisowanym lub materiałem filtracyjnym z tkaniny metalowej.

Broszura informacyjna